Tente Fiyatları

Prime Tente Tente Fiyatları
Prime Tente

Tente Fiyatları

Şık, konforlu ve ekonomik tente fiyatları, Prime Tente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor. Gölge ve cam pergola sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2009 yılından bu yana İstanbul’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.
Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente ve pergola sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seçkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente ve  pergola sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Prime Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
Mtül 950 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 500 TL olarak 2021 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.

Daha geniş alanlarda ise 30 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 700 TL olarak belirleniyor.

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen pergola ve tente sistemleri, Prime Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

Prime Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

 • Motorlu tente
 • Tente sistemleri
 • Otomatik tente
 • Pergola tente sistemleri
 • Mafsallı tente çeşitleri
 • Sabit dekoratif tente
 • Çift açılır tente
 • Açılır kapanır tente
 • Körüklü tente
 • Kasetli tente
 • Şeffaf katlama tente

Sistemleri ile sürgülü cam sistemleri ve katlanır tente sistemleri bulunuyor. Tasarımlar, uygulanacak mekan ve alana, özelliklerine bağlı olarak imal ediliyor. Keşif hizmetiyle ev, işyeri, çalışma ve sosyal alanlarda kullanılacak tente çeşitleri veya gölgelendirme sistemleri belirlenerek, tasarım ve imalat yapılıyor.

Hem alanın dekorasyon özelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine göre seçilebilir. Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı özelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Ev sistemlerinde bahçe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ölçülerine, tasarım edilecek ürünlerin otomatik veya manuel sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanımları için tasarlanır.

Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım alanının özelliklerine göre seçilebilir.

Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.

Otomatik Tente Sistemleri

Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Prime Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.

Sürgülü Cam Sistemleri

İster bir bölümde isterseniz dört cephede sürgülü cam sistemleri kullanabilirsiniz. Doğanın en güzel manzaralarını izlemek ve estetik tasarımlarıyla opsiyonel kullanım sağlamak için sürgülü cam sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Yaz bahçesi veya kış bahçesi tasarımları, kameliya tasarımları, veranda ve teras tasarımları ile tüm bahçe ve açık alanlarda çok şık görünüm sunmaktadırlar.

Raylı sistem modülünde dizayn edilen pergola sistemler, tüm alanlarda en çok tercih edilen gölgelendirme sistemleridir. Düz veya bükümlü kullanım avantajları ve dış alanlarda daha geniş kullanım alanlarıyla tercih edilen modeller arasındadır. Yaz, kış kullanışlı sunum yapan pergola sistemleri, cazip fiyatlarıyla her metrekare alanda uygulanabilir niteliktedir.