Tente Fiyatları

Prime Tente Tente Fiyatları

Tente Fiyatları

Prime Tente - 2022 Tente Fiyatları

Tente fiyatları iƧin en uygun fiyat politikasını uygulayarak siz değerli mĆ¼ÅŸterilerimize ekonomik ve yĆ¼ksek kaliteli Ć¼rĆ¼nlerimizi sunmaya ƶnem veriyoruz. Konforlu, ekonomik ve kullanışlı tente modellerimiz , Prime Tente tarafından cazip seƧeneklerle sunuluyor. Gƶlge ve cam pergola sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2009 yılından bu yana Ä°stanbulā€™dan tĆ¼m TĆ¼rkiyeā€™ye faaliyet sunuyor.
TĆ¼m yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente ve pergola sistemleri, tĆ¼m işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seƧkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

TĆ¼m alanlara şıklık katan pergola sistemlerindeĀ 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 24.000 TLā€™dir. 10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2022 gĆ¼ncel tente fiyatları ile;Ā  20.000 TL Ć¼zerinde sunuluyor. Daha geniş alanlarda ise 25 metrekare Ć¼zeri fiyatlar, M2ā€™si 1250 TLĀ olarak belirleniyor.

YĆ¼ksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma ƶzellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Prime Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları; MtĆ¼l 1250 TL olarak belirlenmiştir.Ā Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 1000 TL olarak 2022 gĆ¼ncel fiyatlarıyla sunuluyor. Şayet PVC branda seƧimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat,Ā 450 TLĀ (MtĆ¼l) olarak sunuluyor.

BĆ¼kĆ¼mlĆ¼ pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar iƧin toplam fiyat 11 bin TL ve 25 metrekare Ć¼zerindeki imalatlar iƧin her m2ā€™de 1450 TL olarak imal edilmektedir. Prime Tente ekonomik fiyatları ve yĆ¼ksek standartlarda Ć¼rĆ¼n kalitesiyle, en Ƨok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

ƜrĆ¼n Ä°smi ƖlĆ§Ć¼ Fiyat YĆ¼zey
Sabit Doğrama Cam m2 800 TL C-60 Profil
Fotoselli Kapı 1 Adet 13000 TL İletişim
Zip Perde
Mafsallı Tente MtĆ¼l 1250 TL Yerli Kumaş
Mafsallı Tente MtĆ¼l 1000 TL Ä°spanya Kumaş
Ƈift AƧılır Tente MtĆ¼l 2760 TL
Pergola Tente +30 m2 1150 TL
AlĆ¼minyum Tavan m2 2500 TL
Isı Cam SĆ¼rgĆ¼ m2 1300 TL Şeffaf
SĆ¼rgĆ¼ Cam m2 1000 TL Şeffaf
Giyotin Cam Ɯnite 12000 TL

Prime Tente, gƶlgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve gĆ¼ncel konfor formlarında imalatlar gerƧekleştiriyor. Firmanın tĆ¼m yaşam alanları iƧin tasarım ettiği Ć¼rĆ¼nler arasında;

 • Motorlu tente
 • Bioklimatik pergolaĀ 
 • Katlanır tente
 • Kış bahƧesiĀ 
 • Tente sistemleri
 • Otomatik tente
 • Pergola tente sistemleri
 • Mafsallı tente
 • Sabit dekoratif tente
 • Ƈift aƧılır tente
 • AƧılır kapanır tente
 • KƶrĆ¼klĆ¼ tente
 • Kasetli tente

Sistemleri ile sĆ¼rgĆ¼lĆ¼ cam sistemleri ve katlanır tente sistemleri bulunuyor. Tasarımlar, uygulanacak mekan ve alana, ƶzelliklerine bağlı olarak imal ediliyor. Keşif hizmetiyle ev, işyeri, Ƨalışma ve sosyal alanlarda kullanılacak tente Ƨeşitleri veya gƶlgelendirme sistemleri belirlenerek, tasarım ve imalat yapılıyor.

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, Ć¼rĆ¼nlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım ƶzelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dĆ¼kkanlar, aƧık alan kafeteryalar ve pek Ƨok işletme tĆ¼rĆ¼nde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları gƶrmek mĆ¼mkĆ¼ndĆ¼r.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahƧeleri ve tĆ¼m aƧık alanlarda uygulanabilen pergola ve tente sistemleri, Prime Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modĆ¼llerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek Ƨok kuruluşta cam ve gƶlge sistemleri tasarlanmaktadır.

Hem alanın dekorasyon ƶzelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine gƶre seƧilebilir. SabitĀ tente modelleri, bĆ¼kĆ¼mlĆ¼ pergola sistemleri veyaĀ motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı ƶzelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Ev sistemlerinde bahƧe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ƶlĆ§Ć¼lerine, tasarım edilecek Ć¼rĆ¼nlerin otomatik veya manuel sistem ƶzelliklerine gƶre Ć¼rĆ¼n seƧimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran tĆ¼rĆ¼ işletmelerde sıklıkla kullanılan ve ƶzellikle soğuk havalarda aƧık alanların konforlu kullanımları iƧin tasarlanır.

Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahƧelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, aƧık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. TĆ¼m gƶlgelendirme sistemleri, kullanım alanının ƶzelliklerine gƶre seƧilebilir.

Raylı sistem modĆ¼lĆ¼nde dizayn edilen pergola sistemler, tĆ¼m alanlarda en Ƨok tercih edilen gƶlgelendirme sistemleridir. DĆ¼z veya bĆ¼kĆ¼mlĆ¼ kullanım avantajları ve dış alanlarda daha geniş kullanım alanlarıyla tercih edilen modeller arasındadır. Yaz, kış kullanışlı sunum yapan pergola sistemleri, cazip fiyatlarıyla her metrekare alanda uygulanabilir niteliktedir.

Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektƶrĆ¼n tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle dĆ¼z formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş ƶzellikleriyle yĆ¼ksek performans sağlıyor. Ɯstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seƧenekleri ve uzun ƶmĆ¼rlĆ¼ kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popĆ¼ler Ć¼rĆ¼nler arasına taşıyor.

Otomatik Tente Sistemleri

Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran Ć¼rĆ¼nler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında gĆ¼neşten korunmak iƧin değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Prime Tente modelleri tĆ¼m yaşam alanlarına kalite katıyor.

SĆ¼rgĆ¼lĆ¼ Cam Sistemleri

Ä°ster bir bƶlĆ¼mde isterseniz dƶrt cephede sĆ¼rgĆ¼lĆ¼ cam sistemleri kullanabilirsiniz. Doğanın en gĆ¼zel manzaralarını izlemek ve estetik tasarımlarıyla opsiyonel kullanım sağlamak iƧin sĆ¼rgĆ¼lĆ¼ cam sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Yaz bahƧesi veya kış bahƧesi tasarımları, kameliya tasarımları, veranda ve teras tasarımları ile tĆ¼m bahƧe ve aƧık alanlarda Ƨok şık gƶrĆ¼nĆ¼m sunmaktadırlar.