Wintent Tente

Prime Tente Wintent Tente
Prime Tente

Wintent Tente

Prime Tente Gölge ve Cam Sistemleri olarak wintent tente uygulamalarımız ile şık ve konforlu tasarımlar sunuyoruz. Geniş kapsamlı uygulama alanlarına sahip tasarımlar, estetik yapılarının yanı sıra kolay kullanım ve konfor özellikleriyle tercih ediliyor.

Hem ev kullanımları hem de işletmeler ve işyerleri için oldukça fonksiyonel tente sistemleridir.

0 ila 180 derece manevra kabiliyetine sahip wintent uygulamaları, konforlu gölgelendirme sistemidir. İstenilen opsiyonda kullanılarak, ihtiyaca göre gölgelendirme fonksiyonu sağlar.

Özellikle kafe, restoran ve işletmelerde estetik bir görünüme sahip olan sistemler, zarif ve modern imalat özellikleriyle çok tercih edilen tente sistemleri arasında yer alır. Üstelik kasa tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz ve kapalı konumdayken bile zarif bir görünüm sağlar.

Düz veya bükümlü seçenekler ile kullanılabilen wintent tente sistemleri, ev ve işyerlerine göre farklı konseptlerde tasarım edilebilir. Ofis ve işyerleri, mağaza ve market sistemleri, konutlarda kullanılan gölgelendirme sistemleri, kumaş seçenekleriyle uygulanan her ortama şıklık katar.

Rahat kullanım özellikleri, ekonomik imalat özellikleri ve uzun ömürlü kullanım formlarıyla istenilen her alanda kullanılabilen sistemler arasında yer alıyor.

Her mevsim dayanıklı olan wintent tente sistemleri, iklim koşullarına oldukça dayanıklıdır. Yüksek dayanıklı ve mukavemetli tente sistemleri, alüminyum yapılarıyla oldukça konforludur. Montajı ve kullanımı oldukça kolay olan sistemler, alüminyum bağlantı elemanlarıyla üretiliyor.

Wintent sistemlerinde açılım kolları yüksek mukavemetli olarak, alüminyum ekstrüzyon profilleriyle üretiliyor. Çelik kaplamalarla tasarım edilen sistemler, kurma yaylar ile imal ediliyor. Hem rüzgara karşı yüksek konfor sağlayan tente sistemleri, her mevsimde dayanıklı ve konforlu kullanış sağlar. Yağmur sularının kolay şekilde tahliye edilmesi için özel kanal dizayn edilmiştir.

Wintent tente sistemlerini yüksek kalite standartlarında imal edilen materyallerle imal ediyoruz. Kolay montaj, keşif ve satış hizmetlerinin yanı sıra bakım ve onarım hizmetleriyle de profesyonellik sunuyoruz.

Tüm yaşam alanlarına konfor ve şıklık kazandıran tente sistemleri için keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Wintent Tente Sistemleri
wintent
Wintent Tente
wintent
wintent
wintent
Wintent Tente Sistemleri
wintent
Wintent Tente
wintent
wintent
wintent