Zip Perde

Prime Tente Zip Perde
Prime Tente

Zip Perde

Açık alanlarda zaman geçirmek her zaman keyifli olmuştur. Tertemiz hava ve masmavi gökyüzünün sunduğu keyfi kapalı alanlarda almak son derece zor. Kafeler, restoranlar ve oteller açık alanların ne kadar değerli olduğunu bildiğinden olabildiğince oturma alanlarını bu kısımlarda oluşturuyorlar. Fakat açık alanların korunmasız bir şekilde kullanımı çok mümkün değil. 

Açık alanlarda tamamen korunmasız bir zaman geçirme alanı oluşturulmak yerine farklı teknolojilerden faydalanılıyor. Zip perde de bu harika teknolojilerden bir tanesi. Açık alanların üst kısımları tenteler ya da camlar ile kapatılırken yan kısımlarında da zip perdeler kullanılıyor. Yukarıdan aşağıya doğru hareket edebilen bu muhteşem perdeler ile birlikte alanlar istendiğinde tamamen kapalı, istendiğinde her yönden açık bir hale getirilebiliyor. 

Zip Perdelerin Avantajları

Zip perdeler açık alanların korunması ve daha kaliteli bir yaşam alanı haline gelmesini sağlamaktadır. Kullanım alanlarındaki havayı direkt olarak değiştirdiğinden birçok önemli işletmenin ilk tercihi konumundadır. Kafeler, oteller ya da restoranlar bu harika ürünlerin sundukları avantajları bildiğinden hiç vakit kaybetmeden işletmelerine bu teknolojiyi getirirler. 

Uzaktan Kumanda İle Kontrol

Evlerimizde yer alan perdeler her zaman elle kontrol ediliyor. Perdeleri açmak ya da kapamak için yanlarına gitmemiz ve istediğimiz işlemi gerçekleştirmek için enerji sarf etmemiz gerekli. Evlerde kullanılan stor perdeler ya da standart perde tiplerinde bu değişmez. Ancak zip perde teknolojisi motorlu bir sistem üzerine kurulur ve uzaktan kontrol edilebilir. Böylece işletmelerdeki müşteriler kesinlikle rahatsız olmaz. 

Rüzgâra Karşı Dayanıklı

Açık alanlarda zaman geçiren kişiler için rüzgâr oldukça büyük bir sorun. Masanın üzerinde yer alan kâğıtların, peçetelerin ya da diğer hafifi ürünlerin rüzgârda uçması son derece sık karşılaşılan bir durum. Eğer zip perde kullanımı söz konusu olursa rüzgârdan olumsuz etkilenmeler tamamen ortadan kalkacaktır. Zip perdeler saatte 140 kilometre hızla esen rüzgâra karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. 

Su Geçirmez Özel Kumaş 

Evlerimizde kullandığımız perdelerin su ile ilişkisi hiç iyi seviyede değildir. Perdelerin su ile temas etmesi direkt olarak yapılarında bozulmalara sebep olurken ciddi lekelenmeler ortaya çıkarabilmektedir. Ancak zip perdelerde bu durum söz konusu olmaz. Yağmur sularına karşı muhteşem bir dayanım gösteren perdeler suyun içerisi girmesini engellerken kendi yapısını daima korumaktadır. 

Güneşe Karşı Koruma

Perdelerin ilk üretim amacı güneş ışınlarını engellemektedir. Öğlen saatlerinde güneşin etkisini arttırması ile birlikte açık alanlar yaşanması zor bir hale gelir. Bir yandan gözü alan güneş ışığı bir yandan sıcak hava insanların konforlu bir şekilde zaman geçirmesini engeller. Zip perde kullanımı ile birlikte güneş ışınları tamamen kesilecek ve muhteşem bir yaşam alanı ortaya çıkarılacaktır. 

%30 Oranında Isınma Katkısı

Sıcak havalarda muhteşem bir koruma sağlayan zip perdeler havaların soğuması ile birlikte farklı bir görev üstlenirler. Tek başına dış ortamdaki soğuk havanın içeri girmesini belirli oranda kesen perdeler ile birlikte %30 oranında ısı kazanımı söz konusu olacaktır. İşletmeler zip perdeler kullandıkları alanlarda ısınma için ödedikleri faturalarda %30 azalma sağlayabilirler. 

Estetik Bir Görüntü 

Perdelerin yaşam alanına olan katkılarından bir tanesi de estetiktir. Perde bulunmayan alanlar her zaman çıplak gözükür ve istenen çekici görüntü oluşmaz. Ancak zip perde ile birlikte muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmak mümkündür. Özellikle işletmelerin logolarını da üzerinde barındıran perdeler harika bir görüntü sunar. Çok uzaktan işletmelerin fark edilmesini sağlayacaktır. 

Zip perdelerin saymakla bitmeyen avantajlarını inceleyen ve son derece memnun kalan kişiler hiç vakit kaybetmeden işletmeleri için siparişlerini vermeye başlayabilirler. Tabi ki siparişler öncesinde merak edilen bir konu daha vardır. Ürünlerin fiyatları her zaman tartışma konusu olur ve ideal seviyelerde olması gereklidir. Aksi halde işletmelerden istenen talebi görmesi mümkün olmaz. 

İşletmelerin kullandığı zip perde modelleri farklı kalite düzeylerinde ortaya çıkar. Firmalardan fiyat almak isteyen işletmeler farklı fiyatlar ile karşı karşıya kalacaklardır. İstenen kalitede ve özellikte olan perdeler için en iyi fiyatlar alındığında siparişler tamamlanır. Kısa sürede montaj işlemlerine geçilirken işletmelerin havası tamamen değişir. Her geçen gün müşteri sayısında yaşanan artış ile zip perdelere ödenen ücretlerin geri kazanımı söz konusu olacaktır. 

pencere-zip-perde
zip-perde-pencere-1
pencere-zip-perde
zip-perde-pencere-1