Kış Bahçesi Sistemleri

Prime Tente Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Prime Tente - 2022 Kış Bahçesi Sistemleri

Balkonların, bahçelerin veya terasların soğuk ve yağışlı kötü havalarda bile kullanışlı hale gelmesi ve işlevsellik kazandırılması için hazırlanan sistemlerdir. Dört tarafı cam ile kaplı ve ısı yalıtım gibi seçeneklere sahip farklı modelleri tercih edilerek dış mekanların her mevsim kullanılabilir olmasını sağlamaktadır.

Kış aylarında kapatılan ve kullanılmayan açık alanlarının kullanımını sağlayan kış bahçesi sistemleri kapsamında birçok farklı model kullanılabilmektedir. Tercihlerinize göre, kış bahçesi kullanılacak alanlara uygun seçenekler sunulmaktadır. Kış bahçesi çatı sistemleri başta olmak üzere daha birçok farklı model ve seçenek de sunulmaktadır.

Kış bahçesi kullanımı ile elde edilen en büyük avantaj her mevsim dilediğiniz gibi bahçe, teras, çatı ya da balkonları bile kullanabilmenizdir. Sürgülü ve açılır kapanır model seçenekleri sayesinde ayrıca sıcak havalarda tam açılma seçenekleriyle dış ortamla tamamen bağınızın kesilmesinin de önüne geçilmesi mümkündür. Teras kış bahçesi modelleri veya diğer sistemlerden yararlanacaklar için kış bahçesi sistemleri avantajları kısaca şunlardır:

  • 4 mevsim dış mekanların kullanımına olanak sağlar. 
  • Isı yalıtımı, pratik kullanım özellikleri gibi işlevsel özellikleri bulunur. 
  • Uzun ömürlü ve basit kullanıma sahiptir. 
  • Zevkinize ve mekana uygun modeller tercih edilebilir. 

Sağladığı birçok avantaj sayesinde günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Dış alanların daha kullanışlı ve işlevsel hale getirilmesinin sağlanması adına kış bahçesi modellerinin kullanımı mümkündür. 

Kış bahçesi kullanımı sayesinde kullanılmayan dış alanların çok daha işlevsel hale getirilmesi ve kullanılmaya başlaması mümkündür. Kış bahçesi modelleri arasında birçok farklı seçenek bulunuyor. Kişilerin tercihlerine göre seçebilecekleri söz konusu modellerin kullanım özelliklerine göre değerlendirilmesi gerekecektir. 

 Kış bahçesi modellerinden bazıları şunlardır:

  • Çift Eğim Beşik Çatı Kış Bahçesi
  • Victorian Tipi Çatı Kış Bahçesi Modelleri 
  • Kişiye Özel Tasarım Modeller
  • Sürgülü Kış Bahçesi Modelleri 
  • Motorlu Pergola Kış Bahçesi vb. 

Daha birçok farklı sistem yer almaktadır. Kafe ve restoranlar dahil olmak üzere tüm ev ve işyerleri için uygun alana sahip yapılarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Tercih edilecek kış bahçesi modelinin özelliklerine göre taleplerinizi belirtebilirsiniz.

Kış bahçesi modellerinin fiyatları birçok farklı unsura göre değişmektedir. Ortalama olarak cam çatı kış bahçesi metrekare fiyatları yaklaşık 4.500 – 11.500 TL arasında değişmektedir. Tercih edilecek model ve ürün özelliklerine göre bu fiyatlar farklılık gösterecektir. Daha düşük veya daha yüksek ücretler de talep edilebilir. Kış bahçesi fiyatları model tercihlerine göre belirlenecektir. 

Günümüzde açık alanların her mevsim daha kullanışlı hale getirilmesi için kış bahçesi sistemleri yaygın olarak tercih edilmektedir. En uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak bu sistemlerden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.